весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/26/viiskovii_komisariat_gotuyetsja.htm
Військовий комісаріат готується до призовної кампанії! Вчора на базі Кіровоградського об'єднаного військового комісаріату відбулося інструкторсько-методичне заняття з підготовки до проведення цьогорічної весняної призовної кампанії, - повідомляє сайт КОДТРК.

У заході, який проходив на базі Кіровоградського об'єднаного військового комісаріату, взяли участь начальники територіальних центрів управління Південного оперативного командування, обласні комісари та начальники медичних служб дев'яти областей України.

Ґрунтовний аналіз проведення минулорічних осінньої та весняної призовних кампаній, а також аналіз кількісних показників стали основою для подальшого проведення цих занять.

Серед головних завдань весняної призовної кампанії було названо якісне вивчення морально-ділових якостей та стану здоров'я юнаків, що направляються до війська, недопущення випадків відправки на військову службу хворих. Необхідно посилити також роботу з навчальними установами, медичними закладами та правоохоронними органами, а вже безпосередньо під час призову – ретельно вивчити особистість юнаків.