весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/26/molodi_vchiteli_zletilisja_do.htm
Молоді вчителі "злетілися" до Кіровограду! Вчора у Кіровограді розпочався тридцять восьмий зліт молодих вчителів з усієї області. Протягом двох днів педагоги ділитимуться досвідом, вивчатимуть доповнення до шкільної програми, оволодіють новими методами позакласної роботи, - повідомляє канал "Кіровоград".

Зліт молодих вчителів розпочався із зустрічі з керівництвом області. Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний зазначив, що освіта і медицина, як життєво необхідні галузі, у цьому році залишаться під особливим контролем влади. Молодим вчителям Василь Кузьмович подякував за творчу працю, і за те, що поїхали працювати у сільську місцевість.

У минулому році у школи області прийшло працювати 240 спеціалістів. Як молоді вчителі почувають себе у педагогічних колективах - досліджувала освітянська профспілка.

Освіта гнучка. Вона йде у ногу з часом, - наголошують педагоги. Новинки черпають на семінарах, зльотах, курсах підвищення кваліфікації. За рік, інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, відвідує половина вчителів області.

Кращих молодих вчителів області нагородили грамотами та цінними подарунками. Завтра обласний зліт продовжить свою роботу на базі Богданівської школи, що у Знам'янському районі. Там молоді фахівці вивчатимуть досвід місцевих педагогів.