весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/26/_kirovogradshina_viznachila_naikrashih.htm
Кіровоградщина визначила найкращих читачів! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , «Найкращими читачами України-2009» від Кіровоградської області стали шестикласниця Ольга Барвінок з Новомиргорода та учень 7-го класу з села Скалівські хутори Владислав Сіденко. Це стало відомо під час регіонального фіналу конкурсу, який відбувся 26 березня в Обласній бібліотеці для дітей імені А.Гайдара.

Ольга та Владислав показали найкращі результати у літературних змаганнях на інтелект і кмітливість та вибороли право представляти Кіровоградщину на великому пізнавально-розважальному фестивалі дитячого читання «Книгоманія-2009», який відбуватиметься на початку травня у Львові. Тоді на найкращих юних читачів Кіровоградщини чекатимуть незабутні зустрічі з іншими книгоманами з усіх областей країни, з відомими письменниками та музикантами, цікаві літературні ігри та, ясна річ, призи та подарунки!

Традиційно юних читачів підтримав і колектив медіа-групи «весь Кіровоград». Спеціальні призи від медіа-групи «весь Кіровоград» отримали Віталій Гаєвський з Олександрівки та Ольга Пустовойтенко з селища Новий Стародуб Петровського району. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів усім конкурсантам у майбутньому!