весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/25/_vimknit_svitlo_na_1_godinu__pidtrimaite.htm
Вимкніть світло на 1 годину - підтримайте акцію "Година Землі - 2009"! Кіровоградська обласна державна адміністрація підтримує проведення екологічного заходу "Година Землі - 2009", яка відбудеться 28 березня 2009 року о 20.30 та закликає громадськість, бізнес-організації, урядові структури теж підтримати акцію, вимкнувши світло на одну годину.

Організатор Кампанії, Всесвітній Фонд Природи (WWF), має на меті закликати світ до реальних спільних дій у боротьбі зі зміною клімату.

За задумом WWF, "Година Землі" повинна продемонструвати безпрецедентну солідарність світової спільноти, що звертається до лідерів держав усього світу із закликом прийняти нову глобальну домовленість про боротьбу з глобальним потеплінням.

Планується, що в суботу 28 березня 2009 року о 20.30 опиняться в темряві такі відомі пам'ятки планети, як Бурдж Дубай (ОАЄ), Вежа СN в Торонто, Вежа Федерація у Москві, палац Квірінал у Римі - офіційна резиденція Президента Італійської республіки.

Година землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, коли більше 2 мільйонів домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік у акції взяли участь більше 50 мільйонів людей з 35 країн світу. У 2009 році Всесвітній Фонд Природи планує долучити до Акції більше 1 мільярду людей з усіх країн світу.

За інформацією офіційного сайту Кіровоградської ОДА , у цьому році до Всесвітньої Години Землі приєднується Україна. Долучайтесь і Ви! Вимкніть світло на 1 годину 28 березня 2009 року о 20.30.