весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/24/u_kirovogradi_kincevi_zupinki_peretvorilisja.htm
У Кіровограді кінцеві зупинки перетворилися на смітники! Спеціалізована інспекція вже вкотре переймається чистотою обласного центру. Проведення місячника з благоустрою та ситуація, яка склалася з кінцевими зупинками у місті були головними темами прес-конференції, яка відбулась сьогодні у Кіровоградській міській раді, - повідомляє канал "Кіровоград".

Міським головою Кіровограда оголошено про старт чергового місячника з поліпшення благоустрою та санітарного стану міста. Цього разу він триватиме з першого по тридцяте квітня. А от так званий «Чистий день», чи загальноміський суботник відбудеться одинадцятого квітня.

Кінцеві зупинки громадського транспорту в Кіровограді, яких спіткала невесела доля; перетворилися на міні-смітники. Тривалий відстій, миття автомобілів, відсутність урн та туалетів, призводять до засмічування цих територій. У зв'язку з численними скаргами громадян та критичним санітарним станом, що склався останнім часом у обласному центрі, спецінспекція Кіровоградської міської ради примушує перевізників утримувати у належному санітарному стані кінцеві зупинки маршрутних таксі. І деякі зрушення в цьому питанні є.

Досвід інших міст підказує, що тільки контейнери, які регулярно спорожнюються та біотуалети на кінцевих зупинках та у громадських місцях, можуть допомогти зробити обласний центр трохи чистішим.