весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/23/zavtra_vidbudetsja_rozmova_pro_tvorchist.htm
Завтра відбудеться розмова про творчість Мілети Продановича! Книгарня «Є» та сайт «Літакцент» запрошують Вас на розмову про творчість сербського письменника й митця Мілети Продановича та презентацію журналу «УКРАС» (3/2008), яка відбудеться завтра, 24 березня. Початок – о 18.00.

«ЛітАцент» продовжує ініціативу міжкультурних діалогів. Цього разу гостем стане сербський прозаїк, поет і художник Мілета Проданович, учасник найважливішої бєлградської мистецької групи 1980-тих років – «Alter Imago» (разом із Надою Алаваньо, Тахіром Лушичем і Владою Ніколичем).

Мілета Проданович – автор дев'яти романів, серед яких найновішим є «Колекція» (2006); збірок новел «Дорожні нариси за картинами і етикетками» (1993), «Небесна опера» (1995), «Агнець» (2006); поетичної збірки «Міазми» (1994); нарисів «Око в дорозі» (2000), «Старіший і гарніший Белград» (2001). Письменник – лауреат багатьох літературних премій, зокрема, «Bulgarica» за найкращу книжку на теренах колишньої Югославії (2000) та премії міста Бєлград (2002).

Нині М. Проданович – професор Академії мистецтв у Белграді. У своїх художніх циклах митець звертається до проблеми взаємодії мови /тексту/ картини/вистави. У його творчості домінують діалогічна практика й метаісторичний колаж. Протягом останніх років для інтерпретації дійсності М. Проданович усе частіше використовує фотографії.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).

Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.