весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/23/pershii_u_kirovogradi_velikodnii.htm
Перший у Кіровограді Великодній благодійний аукціон! Художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група "весь Кіровоград" за підтримки обласного художнього музею та Миколи Цуканова проводять до Великодня перший у Кіровограді благодійний аукціон - продаж картин, безоплатно наданих кіровоградськими художниками з метою збору коштів для дитячого будинку "Наш дім"!

Аукціон відбудеться напередодні цьогорічного Великодня, та збере цінителів художнього мистецтва, художників, політиків, підприємців та журналістів

На початку квітня у Художній галереї Андрія Кадигроба ( вул. Шевченка, 17, третій поверх магазину "Мрія" ) будуть виставлені на огляд лоти аукціону. Також лоти аукціону та інформацію про художників-учасників акції буде надруковано у кіровоградському глянцевому журналі "Ланруж", що його видає медіа-група "весь Кіровоград".

Всі кошти, зібрані під час аукціону, будуть направлені на розрахунковий рахунок обласного благодійного фонду дитячого будинку "Наш дім", що діє у Кіровограді та є першим в Україні дитячим будинком альтернативного типу. Там проживає півтора десятка дітей-сиріт, які потребують уваги та піклування з боку суспільства. Картини, не продані під час аукціону, будуть повернуті художникам-авторам.

Художників, бажаючих взяти участь в аукціоні та безоплатно надати свої картини, просимо звертатися до директора галереї Андрія Кадигроба (тел.: 8-050-102-48-99) Кіровоградців, бажаючих взяти участь в аукціоні та купити картини, просимо звертатися до Вікторії Талашкевич, президента медіа-групи "весь Кіровоград" (тел.: 8-068-910-4340)

Частину лотів аукціону можна подивитися за посиланням!