весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/23/na_kirovogradshini_kozhnogo_roku_provodjatsja.htm
На Кіровоградщині кожного року проводяться дні правових знань! Правовій освіті та вихованню підростаючого покоління в дусі поваги до закону та прав людини, а також попередженню негативних проявів в учнівському та студентському середовищі органами внутрішніх справ Кіровоградщини постійно приділяється чимало уваги. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомив відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Кіровоградській області.

Дні правових знань, започатковані УМВС в Кіровоградській області спільно з Управлінням освіти міської ради, проводяться в навчальних закладах обласного центру кожного року.

Минулого тижня така зустріч відбулася в Кіровоградському колегіумі. З учнями 10-11 класів спілкувався заступник начальника УМВС в області полковник міліції Олександр Іванов.

Питання, які ставили школярі Олександру Валентиновичу, стосувалися, в першу чергу, захисту їх прав та інтересів. Зокрема, учні колегіуму цікавились тим, як поводити себе на вулицях та під час дозвілля, аби не стати жертвою злочину.

Кожен учасник заходу отримав номер «телефону довіри» УМВС в області.

Заступник начальника УМВС в області відповів на численні запитання присутніх.

Вчителі та учні подякували Олександру Іванову за зустріч та запросили ще раз завітати до Кіровоградського колегіуму.