весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/2/nezabarom__vosme_bereznja__zhinoche.htm
Незабаром – Восьме березня! Жіноче свято – гаряча пора. І хоч до Восьмого березня ще майже тиждень, чоловіки готуються заздалегідь. Бо треба обов'язково придбати подарунок, і не такий як минулого року, а щоб сподобався і запам'ятався!

Далі варто завітати на квітковий ринок. І якщо кільканадцять років тому вибрати весняний букет було нескладно — мімоза, червоні гвоздики або тюльпани, - то зараз очі розбігаються від кількості квіткових пропозицій. Чоловікам доводиться нелегко, та ще й порадитись з коханою не можна: зіпсуєш сюрприз.

У квіткових магазинах – рай. Тут є все — і троянди, і хризантеми, і тюльпани, і гвоздики, й орхідеї. Найпопулярніші кольори квіток — червоний та білий. Непогано продаються у Кіровограді і жовті та помаранчеві квіти. У магазинах «Світ квітів», «Квіткова крамничка» та інших вам оформлять букет, як забажаєте. І хоча квітку потрібно загортати у целофан, щоб не піддавати перепадам температур, кіровоградці часто купують квіти без оформлення.

До речі, купують і квіти у горщиках. Орхідеї і навіть сакуру. Ця традиційна японська рослина прикрашає не одну оселю нашого міста. Восьмого березня, зізнаються продавці, чоловіки не скупі і часто беруть дорогі букети, наприклад, з королеви квітів — троянд. І добре, що чоловіки не економлять на квітах, бо жіноча посмішка і гарний настрій того варті. Та на свято до подарунків і квітів потрібно не жаліти для коханої добрих слів і ні в чому не відмовляти. Хоча б Восьмого березня!