весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/2/cholovik_led_ne_zaginuv_vid_cigarki.htm
Чоловік ледь не загинув від цигарки! На Кіровоградщині чоловік ледь не вкоротив собі віку через паління у нетверезому стані. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомив центр пропаганди ГУМНС у Кіровоградській області.

О 07:00 27-го лютого до Служби порятунку «101» міста Світловодськ, що на Кіровоградщині, надійшло повідомлення про пожежу у будинку 31 на вулиці Конько. Телефонувала одна із мешканців. Прокинувшись вранці жінка відчула запах диму, який доносився із сусідньої квартири. Не роздумуючи ні хвилини, вона зателефонувала до пожежно-рятувальної служби, оскільки рятувати треба було не лише майно, а й 60-річного господаря, який повинен бути у середині.

Рятувальники не забарилися: вибили двері та увійшли до помешкання. Крізь димову браму вони помітили господаря, який лежав на дивані, вкрившись ковдрою. Бійці МНС, незважаючи на всі упирання, силоміць витягли погорільця на свіже повітря. Зі слів сусідки, чоловік останнім часом частенько зазирав до пляшки. А цього ранку до оковитої додав ще й цигарку, яка і спричинила пожежу.