весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/2/_znaideno_mertvogo_cholovika_v_lisosmuzi.htm
Знайдено мертвого чоловіка в лісосмузі біля залізниці! Первомайський МВ УМВС України в Миколаївській області просить допомоги у встановленні особи невпізнаного чоловіка, скелетований труп якого 29 січня 2009 року було виявлено в лісосмузі біля залізничного шляху за 5 км від с. Лиса Гора Первомайського району без ознак насильницької смерті.

Прикмети: вік 55-60 років, зріст 165-170 см, волосся сиве, пряме, середньої довжини, на руці виявлено електронний годинник фірми «COSS» в робочому стані (корпус пластиковий чорного кольору з 4-ма червоними кнопками по боках).

Був одягнутий: сорочка у клітинку сіро-чорного кольору, футболка світлого кольору, штани темного кольору.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що протягом 2006-2007 років на заробітки (сезонні роботи) до Первомайського району приїздив чоловік віком 52-56 років на ім'я Микола, який розповідав про себе, що раніше працював водієм автобуса в місті Кіровоград.

Просимо усіх, кому відома будь-яка інформація про особу невпізнаного чоловіка, повідомити за телефоном: 8(0522) 39-70-52, або до найближчого відділення міліції за телефоном «102».