весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/19/socialni_centri_idut_v_sela.htm
Соціальні центри "йдуть" в села! Про здобутки обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді йшлося на черговій прес-конференції в обласній державній адміністрації, - повідомляє канал "Кіровоград".

На сьогоднішній день пріоритетними напрямками діяльності соціальних служб є розвиток мережі сільських та селищних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Окрім цього, здійснюються заходи, щодо соціальної реабілітації осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проводиться робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, у тому числі з вихованцями шкіл-інтернатів, з метою соціальної адаптації до самостійного життя. І це ще не вся діяльність, якою займаються соціальні служби.

У системі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області діє двісті тридцять вісім спеціалізованих формувань. Це і служби соціальної підтримки сімей, консультаційні пункти у сільській місцевості, служби по роботі з ін'єкційними споживачами наркотиків. Окрім цього, працюють школи волонтерів, відповідального батьківства, самостійного життя, а також Гаряча лінія та Телефон довіри.

На сьогодні у селах та селищах створено тринадцять таких закладів, у поточному році заплановано створити одинадцять, а до кінця 2010 року кількість соціальних центрів у селах збільшиться до ста.