весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/19/nasha_ukrayina_vvazhaye_nekorektnimi.htm
«Наша Україна» вважає некоректними претензії БЮТ! «Наша Україна» вважає некоректними претензії БЮТ на перемогу у виборах сільського голови Йосипівки.

«Кіровоградська обласна організація Народного Союзу «Наша Україна» висловлює здивування безпідставністю заяв обласного осередку БЮТ щодо підтримки кандидата на виборах Йосипівського сільського голови Валентини Снісаренко. Заявляємо, що В. Снісаренко, яка на виборах сільського голови Йосипівки Новомиргородського району Кіровоградської області перемогла з результатом понад 60%, не мала жодної підтримки від Блоку Тимошенко протягом передвиборчої кампанії» - йдеться у заяві, яка надійшла до сайту «весь Кіровоград» від прес-служби Кіровоградської обласної організації НСНУ.

«В. Снісаренко є членом Народного Союзу «Наша Україна» з 2006 року, в тому ж році вона була кандидатом у депутати Новомиргородської районної ради від партії. Справді, протягом цьогорічної передвиборчої кампанії, фаворитом якої була В. Снісаренко, до неї зверталось чимало політичних сил, проте кожній з них вона відмовила. Тому претензії БЮТ на перемогу в с. Йосипівка вважаємо некоректними і такими, що не відповідають дійсності», - написано у заяві.