весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/19/filiyu_kiyivskogo_nacionalnogo_universitetu.htm
Філію Київського Національного Університету відкриють у Мюнхені! Філію Київського Національного Університету планують відкрити у Мюнхені. Про це сьогодні під час прес-конференції у Кіровоградському державному педагогічному університеті повідомив Тарас Кияк, доктор наук, професор, голова Спілки германістів України.

Як повідомляє сайт "весь Кіровоград", Тарас Кияк висловив переконання, що робота філії українського університету у Мюнхені сприятиме подальшим тісним зв'язкам України та Німеччини.

Його підтримав і інший учасник прес-конференції, Ріхард Брунер, професор із міста Ульм (Німеччина). Він, як почесний президент Українського вільного університету, переконаний у недостатньо ефективній роботі цієї інституції.

"У час глобалізації, коли людині потрібно знати 3-4 мови, щоб успішно працювати та мати шанс вільно навчатися у будь-якій країні світу, такі заклади, як німецький університет у Будапешті, польський університет у Бурліні чи українській у Мюнхені можуть зробити людей ближчими одне до одного", - заявив Ріхард Брунер. До того ж, на його переконання, це значно стимулюватиме наукові взаємовідносини поміж країнами.

ДОВІДКА: Прес-конференція, що відбулася у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (КДПУ), проходила у рамках Третьої наукової міжнародної конференції "Мова і світ", що її ініціював факультет іноземних мов КДПУ (декан - Олександр Білоус).