весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/19/15_rokiv_razom_z_gazetoyu_vse_pro.htm
15 років разом з газетою "Все про бухгалтерський облік"! "15 років разом", - таку назву мала акція, яка була присвячена 15-річчю Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

На честь «круглої» дати редакція газети організувала для своїх передплатників 15 розіграшів цінних призів, головними з яких було 15 автомобілів Daewoo. 15 тижнів поспіль подарунки розігрувалися у найбільших містах України.

Серед тих, кому пощастило стати переможцями акції, є й шестеро бухгалтерів з нашої області. Вручення цінних подарунків кіровоградським переможницям нещодавно відбулося на семінарах, які проводять для бухгалтерів міська та районна податкові інспекції.

Незабаром своїх подарунків дочекаються і фахівці з Новомиргорода та Олександрії. Цікаво, що одна з переможниць акції, а саме, головний бухгалтер ЗАТ «Дзеркальник» Брайченко М.К. виграє призи від улюбленої бухгалтерської газети вже вдруге. За рік до того, як виграти надзвичайно потужний плеєр Apple iPOD 80 Gb, Марія Костянтинівна, як передплатник, мала щастя отримати від газети «Все про бухгалтерський облік» ще й путівку до Єгипту.