весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/18/javorivskii_vvazhaye_vibori_u_ternopoli.htm
Яворівський вважає вибори у Тернополі технологічною помилкою! Результати так званих виборів у Тернополі – не поразка БЮТ, а всього-навсього наша технологічна помилка. Так народний депутат України від БЮТ Володимир Яворівський прокоментував ситуацію стосовно перевиборів Тернопільської обласної ради. На його думку БЮТу потрібно було або відразу відмовитися від участі у виборах, або йти до їх завершення, - повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина»

Володимир Олександрович переконаний, що результати виборів у Тернополі не є показником політичних уподобань тамтешньої громади, оскільки ця область завжди була і залишається такою, де домінують симпатії до демократичних сил і аж ніяк не до партій, що нині святкують свою сумнівну перемогу. Сама лише думка про те, що партії Балоги, яка на всеукраїнському рівні має 0 цілих 0 десятих відсотка, Тернопільщина раптом могла дати 15 відсотків є прямою образою її мешканців.

За словами Яворівського, під час тих виборів мали місце численні фальсифікації. Підтвердженням цьому є, зокрема, показник явки виборців. Явка була дуже низькою протягом всього дня, аж за годину до закінчення голосування зросла більш, ніж удвічі – зайвих було вкинуто сотні тисяч бюлетенів.

Про яку більшість у Тернопільськівй обласній раді можна говорити після так званих виборів? Ви уявляєте цю «співпрацю» Пратії регіонів, ЄЦ і радикальної «Свободи»? Ці політичні сили ніколи не мали і не матимуть нічого спільного у своїй ідеології. Їм не цікаві проблеми громади, які ці вибори так і не вирішили. На сьогодні їх об'єднало одне – президентська установка будь якою ціною знищити БЮТ. На тернопільському рівні пан Балога опробував цинічне «розкручування» адмінресурсу з метою застосування цієї технології на всіх наступних виборах.

Варто зазначити, що минулої неділі також відбулися місцеві вибори – вибори сільських голів у Маловисківському і Новомиргородському районах нашої області. У підсумку, БЮТ там отримала дві перемоги.