весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/trening_z_tehnologiyi_provedennja.htm
Тренінг з технології проведення журналістських розслідувань! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , 3 - 4 квітня 2009 року у Черкасах та 10-11 квітня у Донецьку пройде тренінг з технології проведення журналістських розслідувань.

Проект навчання журналістів по всій Україні проведенню журналістських розслідувань з питань корупції, виконавцем якого є Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) у партнерстві з Асоціацією медіа-юристів (АМЮ), запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у тренінгах з Технології проведення журналістських розслідувань базового рівня у Черкасах та Донецьку.

Участь у тренінгах надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень, обговорити спільні проблеми з колегами, отримати консультації експертів. Журналісти, які пройдуть навчання, матимуть більше шансів на отримання гранту на проведення власних журналістських розслідувань. Участь у тренінгах є безкоштовною.

Викладачі:
Черкаси: основний тренер - Олег Хоменок, тренер з журналістики з багаторічним досвідом, регіональний координатор міжнародного проекту SCOOP (Данія) з підтримки журналістських розслідувань, ко-тренер – Сергій Томіленко, юрист – Олександр Бурмагін, журналіст-розслідувальник – Лариса Артеменко.

Тренінги надають базову інформацію щодо жанру журналістських розслідувань, технології підготовки розслідувань, розглядають типові помилки та методи подачі інформації, а також визначають теми можливих антикорупційних розслідувань.

Програма тренінгів на сайті: www.irrp.org.ua
До участі у тренінгах початкового рівня запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ, які не обов'язково мають досвід проведення журналістських розслідувань, але мотивовані провести розслідування найближчим часом.

Для участі необхідно заповнити та надіслати анкету :
Ваші анкети, додаткові запитання просимо надсилати на електронну адресу info@irrp.org.ua
Телефони для довідок 067 5472233

Групи учасників тренінгу формуються на конкурсній основі.
ІРРП повідомить запрошеним учасникам про участь за менше ніж за 7-10 днів до початку тренінгу.

Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.