весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/osterigaitesja_zastarilih_suputnikovih.htm
Остерігайтеся застарілих супутникових та цифрових приймачів! Національна рада з питань телебачення і радіомовлення турбується про матеріальний стан українців. У зв'язку із переходом на цифровий стандарт телебачення наші громадяни мають бути обачними під час купівлі супутникових та ефірних приймачів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Згідно Женевської конвенції Україна починає поступовий перехід на цифровий стандарт ефірного телебачення. З одного боку – це краща якість і більші можливості, з іншого – «не оране поле» для «нечистих на руку» продавців радіоринків. Користуючись тим, що багато громадян не мають достатньої інформації про перспективи розвитку телебачення в Україні і світі, вони пропонують застарілі, здешевілі супутникові та ефірні цифрові приймачі.

Любов Яківна говорить, під час купівлі ресиверів необхідно обов'язково запитувати чи підтримує це обладнання стандарт MPEG – 4. Якщо ні, купувати його не варто. Що ж до самого переходу на «цифру», то найближчий рік Кіровоградщині цей процес «не загрожує». Першими за словами представника Нацради, таке нововведення торкнеться областей, що межують з іншими державами.