весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/kirovogradci_privezli_z_harkova.htm
Кіровоградці привезли з Харькова три золоті медалі! 14-го березня у харківському спортивному клубі «Олімпік» під егідою всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств відбувся чемпіонат України у розділі «Бойове багатоборство». Бойове багатоборство складалося з стрільби, рукопашного бою без холодної зброї та з холодною зброєю.

Участь у змагані брали 21 спортивний клуб України, серед яких була представлена і Кіровоградська федерація військово-спортивних багатоборств. Кіровоградщину представляли спортсмени міст Кіровоград, Знам'янки, Олександрії та Новгородки, повідомляє портал "Спортивна Кіровоградщина"

Кіровоградські спорсмени показали чудові результати. Так, всі учасники змагань міста Кіровограда повернулися з медалями: Роман Пешехонов здобув дві золоті медалі (у видах «Б-3», «Б-2» - вікова група 18-25 років), Олександр Бур'яноватий став чемпіоном України у виді «Б-3» (вікова група 32-38 років), Валентин Боровіков, Віталій Сало та Роман Ярош посіли другі місця у своїх видах змагань, а Ксенія Бондаренко здобула бронзову медаль. То ж в підсумку атлети міста Кіровограда завоювали 7 нагород!

Своїми враженнями від змагань попросив поділитися, голову Кіровоградського місцевого осередку федерації військово-спортивного багатоборства, «новоспеченого» чемпіона України Олександра Бур'яноватого: «Враження від проведених змагань просто неймовірні. Здобутком своїм підопічних я повністю задоволений. До чемпіонату України ми готувалися три складних місяці, і ось маємо такі результати. А мені особисто дуже приємно одержати золоту медаль. На досягнутому зупинятися не збираюсь. Нині маю звання кандидата в майстри спорту (до цього чемпіонату), сподіваюсь відбудуться зміни на краще в майбутньому. Окрім безпосередньої участі в змагані як спортсмен, я був арбітром поєдинків. Це незабуємі відчуття, котрі запамятаються на все життя»