весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/kirovogradci_povertayut_tovari_ta.htm
Кіровоградці повертають товари та відмовляються від неякісних послуг! В 2009 році до відділу захисту прав споживачів надійшло 428 письмових та усних звернень споживачів міста, а минулого року їх було 2123 звернення. Про це на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі розповіла Алла Шерстньова, начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради

30% звернень стосувались придбання неякісних товарів: складно-побутова техніка, мобільні телефони, меблі, взуття та інше; ще 30% звернень стосувались роботи міського пасажирського транспорту: пільгові перевезення, тарифи; інші 30% стосувались надання неякісних послуг: побутові послуги, послуги кабельного телебачення, встановлення метало-пластикової продукції.

В результаті розгляду звернень мешканців міста, споживачам повертали кошти за отримані неякісні товари, роботи, послуги, проводились заміни товарів, усувались недоліки, притягувались до відповідальності водії, які порушували законодавство, надавались роз'яснення та проводились консультації щодо подальших дій.

Так, минулого року, за словами Алли Шерстньової, громадянам Кіровограда було повернуто 78 тисяч 369 гривень за отримані неякісні товари та послуги.