весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/gromadjani_dobrovilno_zdali_320.htm
Громадяни добровільно здали 320 одиниць вогнепальної зброї! Останнім часом на території держави збільшилась кількість злочинів та надзвичайних подій пов'язаних з використанням незареєстрованої зброї. Це свідчить про те, що у населення є прихована незареєстрована зброя. Проблема незаконного поширення зброї викликає велике занепокоєння як у громадян, так і у правоохоронних органів. Протягом 2008 року до органів внутрішніх справ області громадянами добровільно здано 320 одиниць вогнепальної зброї, з них 1 нарізний карабін, 49 незареєстрованих гладкоствольних рушниць, 2 одиниці холодної зброї, 269 зареєстрованих гладкоствольних рушниць, 1 одиниці саморобної зброї та 615 боєприпасів до різних видів зброї.

За порушення порядку зберігання, перереєстрації вогнепальної мисливської зброї притягнуто до адмінвідповідальності - 1175 власників, у них вилучено 780 мисливських рушниць.

За інформацією ВЗГ УМВС в Кіровоградській області , з метою захисту громадян від злочинних посягань із застосуванням вогнепальної зброї, попередження її крадіжок і втрат, на території держави в період з 1 по 30 квітня 2009 року проводиться місячник добровільної здачі в органи внутрішніх справ незареєстрованої зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у їх власність в установленому порядку.

Зброю можна здати в районні підрозділи ОВС за місцем проживання. Довідки за телефонами: 39-70-25, 24-74-95.