весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/17/bankiri_prognozuyut_stabilnii_kurs.htm
Банкіри прогнозують стабільний курс гривні! Банкіри прогнозують збереження курсу гривні на міжбанківському валютному ринку на рівні 7,90-8,10 грн./дол. до квітня, - пише "Українська правда".

Про це йдеться в коментарях банкірів, передає агентство "Українські новини".

Я думаю, що тенденція зниження вичерпає себе в рамках 7,90-8,10 грн./дол.", - сказав перший заступник голови правління "Промінвестбанку" В'ячеслав Юткін.

Він також зазначив, що зазначений рівень курсу гривні може зберегтися до червня.

Голова наглядової ради "Мегабанку" Віктор Суботін також прогнозує збереження курсу гривні на міжбанку на рівні близько 8 грн./дол.

"Зараз стало більше гривні на міжбанку. На 1,5 млрд. виросли за вчорашній день (16 березня). Гривня збережеться на рівні 8 грн./дол.", - сказав він.

Банкір зазначив, що до рівня 7,5 грн./дол. гривня до кінця березня не зміцниться.

Начальник відділу випуску фінансових інструментів "Укрсоцбанку" Ерік Найман думає, що курс гривні на міжбанку збережеться на рівні, наближеному до 8,10 грн./дол.

"Швидше за все, стабілізація буде на рівні, трохи вище за 8 грн./дол., тому що з'явилася гривня на міжбанку, що буде підтримувати курс", - сказав він.

Банкір також додав, що зменшення "Нафтогазом" обсягу закупівлі газу тільки позитивно вплине на динаміку курсу гривні на міжбанківському валютному ринку, тому що буде менше скуповуватися долар.