весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/16/turchinov_rozpoviv_hto_stane_vicepremyerom.htm
Турчинов розповів, хто стане віце-прем'єром (ВІДЕО). Мер міста Вінниця або мер міста Кривій Ріг можуть увійти в уряд як віце-прем'єр з питань регіональної політики. Таку інформацію в суботу на брифінгу підтвердив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, пише ТСН

Турчинов відзначив: "На переконання уряду, така посада повинна бути введена, тому що Кабінет Міністрів сьогодні, на жаль, відповідно до Конституції, не має достатніх позицій щодо побудови єдиної вертикалі влади".

"Але без активної політики в цьому стратегічному питанні ми не можемо вибудовувати і реалізовувати програму виходу з кризи", - сказав він.

За словами Турчинова, на цю посаду є ще ряд кандидатур, висунутих представниками місцевого самоврядування. "Я думаю, що найближчим часом ми визначимося і, безумовно, будемо вносити пропозицію у Верховну Раду", - сказав він.

Нагадаємо, 12 березня Асоціація міст України запропонувала уряду дві кандидатури на пост віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ – мерів Вінниці та Кіровограда.

11 березня, Гройсман підтвердив своє висунення у віце-прем'єри, проте відразу ж заявив, що відмовляється. 20 лютого прем'єр Юлія Тимошенко запропонувала асоціації вибрати "найбільш достойного" і внести його кандидатуру на пост віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ.