весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/16/nadra_bank_zakriv_77_viddilen.htm
"Надра Банк" закрив 77 відділень! Банк "Надра", що входить до групи найбільших, закрив 77 відділень по Україні, - пише "Українська правда".

Про це в інтерв'ю "Инвестгазете" заявила тимчасовий адміністратор банку "Надра" Валентина Жуковська, повідомляє агентство "Українські новини".

"Нам довелося закрити 77 відділень і ще в 57 призупинити ремонтні роботи", - сказала вона.

Жуковська зазначила, що закрито, в основному, відділення, які перебували на орендованих площах; водночас "Надра" планує зберегти структурні підрозділи, розташовані в приміщеннях, які належать банку.

Станом на початок 2008 року банк "Надра" мав у своєму розпорядженні мережу із близько 670 структурних підрозділів.

Серед інших заходів, прийнятих тимчасовим адміністратором - скорочення персоналу на кілька тисяч чоловік і зниження зарплати удвічі.

"Скорочено кілька тисяч людей, зарплата урізана практично вдвічі, банк відмовився від більшості орендованих приміщень, витрати на телекомунікації знизилися до мінімуму", - сказала Жуковська.

Частка проблемної заборгованості за виданими банком "Надра" кредитами, як повідомила Жуковська, залежно від сегмента кредитування, становить 7-15%.

Як повідомляло агентство, Національний банк 10 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" і призначив тимчасовим адміністратором Валентину Жуковську.