весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/16/na_shljahu_do_yevropi__zupinki_minismitniki.htm
На шляху до Європи - зупинки міні-смітники! Чи стануть смердючі зупинки ще однією перепоною на шляху до Європи? Цим питанням всерйоз переймається начальник спецінспекції обласного центру Віктор Іванов, - повідомляє сайт КОДТРК.

Кінцеві зупинки громадського транспорту в Кіровограді спіткала невесела доля: вони перетворилися на міні-смітники. Наші кореспонденти шукали відповідальних за прибирання цих об'єктів, однак знайшли тільки підтвердження народної мудрості, що в семи няньок дитя без ока.

У зв'язку з численними скаргами громадян та критичним санітарним станом, що склався останнім часом у обласному центрі, спецінспекція Кіровоградської міської ради доручила перевізникам завдання утримувати у належному санітарному стані кінцеві зупинки маршрутних таксі. Тривалий відстій, миття автомобілів, відсутність урн та туалетів, вже тривалий час не дозволяють це зробити.

На сьогодні по місту Кіровограду налічується близько чотирьохсот зупинок. Із ста восьмидесяти обладнаних зупинок, тільки сімдесят одна відповідає усім вимогам. До першого травня міською владою планується віддати сто двадцять зупинок у руки господарів, які пообіцяли слідкувати там за порядком. Тож, тепер пасажири в очікуванні автобуса чи «маршрутки» зможуть не тільки сховатися від дощу під спеціальним навісом, а це обов'язковий елемент такого об'єкта, але й придбати там необхідні речі.