весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/13/krasuni_kirovogradshini_zibrali_ditjam.htm
Красуні Кіровоградщини зібрали дітям чотири тисячі гривень: ФОТО! Агенція «Стиль Моделс» та журнал «Ланруж» провели у Кіровограді благодійну VIP-вечірку з метою збору коштів для дітей з особливими потребами «Красуні Кіровоградщини – дітям!»

Акція пройшла у партнерстві із обласним союзом організації інвалідів України (голова – Сергій Подорожній) та зібрала понад сотню кіровоградців, небайдужих до проблем дітей із особливими потребами та обмеженими фізичними можливостями.

Під час акції, велику цікавість до якої проявила і місцева преса, красуні-учасниці конкурсу «Міс Кіровоград-2009» організували цікаву програму, розповідали про себе та свої плани на майбутнє, а головне – збирали кошти для дітей-інвалідів. У результаті вечора, що проходив за активної підтримки центру краси та здоров'я «Драйв» (керівник – Людмила Шубіна), вдалося зібрати чотири тисячі гривень!

Це не мала сума, розповідає Тетяна Синьоок, керівник агенції «Стиль Моделс», і вона допоможе провести на початку травня перший всеукраїнський фестиваль народної творчості серед діток із особливими потребами. Таку велику суму у результаті благодійної вечірки було зібрано у Кіровограді вперше, але це очевидно не останній крок у даному напрямку.

Частину фото з конкурсу дивіться тут!