весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/13/krasha_divchina_u_peduniversiteti.htm
Краща дівчина у педуніверситеті – Анастасія Шевченко! Конкурс «Суперстудентка» успішно пройшов у Кіровоградському державному педагогічному університеті! Про це сайту «весь Кіровоград» розповів представник профкому студентів КДПУ Олександр Самосьєв.

За його словами, дівчата підготувались відповідально, і суперстуденткою стала Анастасія Шевченко – студентка факультету фізичного виховання, друге місце зайняла Жаліс Катерина – студентка факультету філології і журналістики, а третє місце розділили Шумейко Анна, студентка мистецького факультету, та Дар'я Щорба - студентка факультету історії і права. Остання, до речі, бере цього року участь у конкурсі «Міс Кіровоград-2009», і відразу після конкурсу у КДПУ взяла участь у благодійній акції «Красуні Кіровоградщини-2009» (читайте тут!)

Всі дівчата-учасниці конкурсу були нагородженні цінними подарунками, адже спонсорами конкурсу виступили: ВМГО «Батьківщина молода», АСТ «Весель», Профкоми студентів КДПУ і КНТУ, а також нічний клуб «ПРОВОКАТОР» та медіа-портал «весь Кіровоград»