весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/13/ekzamen_z_chistoti_komunalni_sluzhbi.htm
Екзамен з чистоти комунальні служби Кіровограду знову не здали! З настанням весни «СМІТТЄВЕ ПИТАННЯ» стає знову наболівшим для кіровоградців. У цьому переконались журналісти каналу "Кіровоград".

Екзамен з чистоти двірники та комунальні служби знову не здали. Тому міським головою Кіровограда оголошено про старт чергового місячника з поліпшення благоустрою та санітарного стану міста. Цього разу він триватиме з першого по тридцяте квітня. А от загальноміський суботник відбудеться одинадцятого квітня. У цей день на прибирання вулиць обласного центру мобілізується майже всі: від солідних підприємств до дітей. А прибирати їм прийдеться досить багато.

Тільки у деяких місцях нашого обласного центру по-справжньому чисто. Одним з них місць є парк імені Крючкова. Ще у дві тисячі восьмому році цю оазу передали Свято-Успенській общині, і зараз саме вона переймається його благоустроєм. Вже найближчим часом тут відновлять паркан, освітлення та збудують храм.

Але залишається проблемою транспортування сміття на звалище. Жителі приватного сектора з нею найбільше. Досвід інших міст підказує, що тільки контейнери, які регулярно спорожнюються, можуть зробити обласний центр чистішим.