весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/12/u_bobrineckomu_raioni_gotovi_do.htm
У Бобринецькому районі готові до початку посівної кампанії! Практично на сто відсотків готові до початку посівної сільгосппідприємства Бобринецького району, - повідомляє канал "Кіровоград".

У першу чергу це стосується господарств-флагманів, таких як агрофірма «Славутич». Свій шлях до статусу одного з провідних сільгосппідприємств району агрофірма розпочала 7 років тому.

Якщо тоді зернові культури вирощувалися на 500 га землі, то сьогодні поля агрофірми займають площу 3500 га і знаходяться на території чотирьох сільських рад.

Сьогодні керівництво сільгосппідприємства користується довірою як з боку селян (розрахунки за орендовані земельні паї завжди відбуваються вчасно), так і з боку робітників, адже заробітна плата тут є дуже пристойною.

До початку весняних польових робіт готові і люди, і техніка. З дня на день на поля району вийдуть 16 тракторів, 8 сівалок. Головне, як говорять керівники агрофірми, щоб не підвела погода, а люди зроблять все від них залежне, щоб врожайність була не нижчою ніж у минулому році.