весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/12/do_1_kvitnja_pidpriyemstva_zobovjazani.htm
До 1 квітня підприємства зобов'язані погасити борги по зарплаті! Більше трьох тисяч жителів Кіровограда не отримують сьогодні зарплати. Не розраховуються зі своїми працівниками навіть активно діючі підприємства області. Таку інформацію озвучила на засіданні обласної комісії з питань заборгованості із заробітної плати на підприємствах Кіровоградщини Світлана Негода, - повідомляє канал Кіровоград.

Не зважаючи на складну економічну ситуацію в державі, населення має вчасно отримувати заробітну плату і у повному розмірі - наголосила виконуюча обов'язки першого заступника ОДА Світла Негода. А те, що більшість проблемних підприємств мають гроші на рахунках і не розраховуються зі своїми працівниками, просто не припустимо – зауважила Світлана Дмитрівна.

Про відстрочку з виплатою зарплати не може бути й мови. Особливо це стосується комунальних підприємств. Боржникам Світлана Негода порадила бути більш гнучкими і шукати нові ринки збуту своєї продукції.

Серед низки проблемних підприємств, що порушили чинне законодавство, заборгувавши своїм працівникам значні суми – «Олександрія-водоканал», яке має 1 мільйон гривень тільки податкового боргу і 24 тисячі гривень по зарплаті. Також «Новоукраїнський кар'єр» з боргом перед працівниками у 135-ть тисяч гривень та Світловодське ВАТ «Олімп», яке винне більш ніж півмільйона гривень. Серед лідерів по заборгованості і підприємства Кіровограда. На перше лютого нинішнього року вони винні своїм працівникам більше семи мільйонів гривень. Сьогодні понад три тисячі кіровоградців не отримали гроші за свою працю. Та з дев'яти запрошених на засідання колегії прийшло лише три представника цих підприємств. Не з'явився і міський голова Кіровограда Володимир Пузаков.

До підприємств-боржників члени комісії запропонували здійснити виїзні засідання. Розрахуватися ж із своїми працівниками їх зобов'язали до 1 квітня нинішнього року.