весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/11/konkurs_krasi_dlja_kotiv_vidbuvsja.htm
Конкурс "краси" для котів відбувся у Кіровограді! Де можуть зійтися разом Цицерон, Королевич Єлисей, Аполлон, Рахат-Лукум, Ален Делон? Тільки на виставці породистих котів, що пройшла у Палаці культури імені Компанійця, - повідомляє сайт КОДТРК.

Цього разу пухнастими «учасниками» конкурсу краси було близько п'ятдесяти котів і кішок.

На виставці переважали британські короткошерсті коти, — за словами власників, ці тварини нині наймодніші. Мабуть, завдяки їхнім дуже незвичним мастям: блакитній, шиншиловій та мармуровій. Коштують ці коти немало. Перси натомість уже не такі популярні, тому їх на виставці було всього кілька.

Найважче було розгледіти «лисих» кошенят породи сфінкс. Тваринам було холодно, тому вони зігрівалися у скляних боксах.

Коти і кицьки поводилися по-різному. Одні – дрімали в клітках, інші великими зляканими очима дивилися на дітей та на дорослих, які намагалися їх сфотографувати. Деяким тваринам до відвідувачів було байдуже: вони катали по клітках м'ячі або гризли іграшкових мишок, і якщо хтось намагався забрати їхню власність, сердито погрожували лапами.

Але чимало господарів приносять на виставку своїх пухнастих друзів не задля перемоги. Головне, як стверджують вони, продемонструвати людям, що саме їхній «домочадець» є для них найкращим другом

Та найбільш задоволеними виставкою залишилися діти. Стільки пухнастих, плюшевих, гладких, різнобарвних кошенят відразу - справжнє свято!