весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/10/zavtra_rozpochinayutsja_zanjattja_u.htm
Завтра розпочинаються заняття у «Школі молодого політика»! Завтра, 11 березня, відбудуться перші заняття для учасників «Школи молодого політика». Проект створений громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив» за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді. На Кіровоградщині ця школа відкривається втретє.

Протягом місяця її учасники будуть відвідувати семінари і тренінги, екскурсії в обласну та міську ради. До занять будуть включені теми: «Політична партія», «Лобіювання», «Ораторське мистецтво» та інші.

Світлана Гаращенко, представник «Фундації регіональних ініціатив» в Кіровоградській області розповіла, що до проекту залучені тренери та психологи з Кіровограда та усієї України, а також депутати різних рад. Це молоді та професійні люди, які своїм прикладом стимулюватимуть учасників досягати високих результатів у сфері політики. Школа є відкритою абсолютно для всіх, єдине обмеження – це вік. Вам має бути від 17 до 30 років.

За словами пані Гаращенко, випускники «Школи молодого політика» – це успішні молоді люди, які знаходять себе не лише в політиці, а й в журналістиці, громадських організаціях, тощо.

Кілька днів тому під час презентації даного проекту у Кіровоградському прес-клубі реформ Віталій Останній, заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської ОДА відмітив: «На жаль, сьогодні в Україні немає політиків, яких можна було б наслідувати. І саме молодь повинна стати тією рушійною силою, яка почне щось змінювати. Молодь повинна долучатися до того, що коїться навколо нас, адже змінюючи себе ми змінюємо ситуацію навколо себе».

Андрій Паливода, заступник голови Кіровської районної в місті Кіровограді ради також дав кілька цінних порад молоді: «Ви маєте усвідомити перш за все, що таке політика. Адже це не професія, а фундамент розвитку професіоналізму. Реалізація себе шляхом розвитку держави.

Молодий депутат Андрій Кур'ян також підтримав колег і відмітив: «В цій школі ви здобудете такий досвід, якого більше ніде не отримаєте. Головне визначитися з тим, чого ви насправді бажаєте і пам'ятати: якщо ви не займатиметесь політикою, то політика займеться вами».