весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/10/u_kirovogradi_viznachat_miscja_de.htm
У Кіровограді визначать місця, де заборонять паління! Незабаром мешканці Кіровограда, які полюбляють палити, муситимуть бути обережнішими. Про це на сьогоднішній прес-конференції у Кіровоградській міській раді повідомив Ігор Нікітчук, начальник управління правового забезпечення адміністративного департаменту Кіровоградської міської ради. Адже в майбутньому управління правового забезпечення планує зайнятися визначенням місць на території Кіровограда, де буде заборонено паління.

Ігор Нікітчук також розповів, що в управлінні працюють 12 осіб. Робота ведеться по трьох основних напрямках:

- представництво інтересів громади в судах;
- допомога міському голові, секретареві кіровоградської міської ради та іншим посадовцям в юридичних питаннях
- питання дозвільної системи (допомога в отриманні дозвільних документів).

Стосовно останнього напрямку роботи управління, то Ігор Нікітчук повідомив, що з метою популяризації діяльності дозвільного центру та адміністраторів створено веб-сайт www.dozvil.kr.ua, на якому розміщена інформація щодо: режиму роботи «Діалог-центру»; переліку організацій та установ, що здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі; нормативна база; інформація про порядок отримання документів дозвільного характеру та ін. На цьому сайті також в режимі он-лайн кожен підприємець може дізнатись, на якій стадії знаходяться його реєстраційні документи.

А от представництва в судах, за словами пана Нікітчук, громадськість найбільше потребує в земельних питаннях та житлових. Так, наприклад, протягом 2008 року спеціалісти управління прийняли участь у 1649 судових засіданнях.