весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/10/bilshe_miljarda_griven_zaborgovanist.htm
Більше мільярда гривень заборгованість по зарплаті в Україні! Виконання бюджетів всіх рівнів - це питання Юлія Тимошенко, прем'єр-міністр України назвала головним під час селекторної наради в «Укртелекомі», що відбулась сьогодні зранку, 10 березня, за участі голів обласних державних адміністрацій. На прямому зв'язку з Києвом був і Кіровоград. Так, як губернатор Кіровоградської області Василь Моцний знаходився безпосередньо на селекторній нараді за головуванням прем'єра, то у Кіровограді зібралися заступники губернатора, начальники кількох управлінь, на початку також був присутній Володимир Пузаков, міський голова Кіровограда.

Під час наради Юлія Тимошенко відмітила, що бюджети сьогодні виконуються надзвичайно важко, але не дивлячись на це у січні-лютому, наприклад, держава перевиконала бюджет: замість запланованих 26,8 млрд. грн. надійшло 27,6 млрд. грн. Дотації вирівнювання всім регіонам виплачуються в повному обсязі і навіть достроково. «Ми і надалі будемо вести таку політику, - зауважила на нараді пані Тимошенко. За її словами, пенсії також нині виплачуються вчасно і в повному обсязі.

На думку прем'єр-міністра, тривожними на сьогодні є цифри зростання загальної суми заборгованості по заробітній платі в Україні. Це стосується і державних і недержавних підприємств, як працюючих, так і не працюючих.

«Нині заборгованість по зарплаті в державі становить 1 млрд. 223 млн. грн. Станом на 1 березня ця сума зросла на 9%. У 18 регіонах України заборгованість збільшилась», - повідомила пані Тимошенко.