весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/10/200_milioniv_griven_zibrali_podatkivci.htm
200 мільйонів гривень зібрали податківці Кіровоградщини! Економіка Кіровоградщини потроху вибирається з економічної кризи. В крайньому випадку, про це свідчать надходження до бюджетів усіх рівнів, - повідомляє відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян державної податкової адміністрації Кіровоградської області.

Так, протягом двох місяців 2009 року до державної скарбниці спільними зусиллями податківців та платників податків адміністровано 79,5 мільйона гривень, що складає 106,7 відсотка до завдання, доведеного Міністерством фінансів України. Зокрема, в лютому до державного бюджету надійшло 43,7мільйона гривень.

Але найбільше результатами роботи податківців протягом двох місяців нинішнього року мають бути задоволеними місцеві громади, адже за січень-лютий до місцевого бюджету надійшло 125,5 мільйона гривень, або 114 відсотка до завдання, та 107,2 відсотка до відповідного періоду минулого року, додатково отримано 15,4 мільйона. Саме завдяки додатковим коштам бюджети виживання мають можливість перетворитись на бюджети розвитку.

Результати роботи податківців не були б такими вагомими, якби не державницька позиція таких підприємств, як ВАТ "Кіровоградобленерго", ВАТ «МК «Ятрань», ЗАТ "НВП "Радій", ВАТ «Кіровоградгаз», Філії "Кременчуцька ГЕС" ВАТ "Укргідроенерго", ЗАТ «Оболонь», ДК «СЕЗ», Смолінської шахти східного ГЗК, ПП «Віктор і К» та інших. Саме згадані підприємства перерахували до державного та місцевого бюджетів найбільші суми податків.