весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/9/_chi_rozvivayutsja_ditjachi_biblioteki.htm
Чи розвиваються дитячі бібліотеки на Кіровоградщині?! Напередодні відзначення 70-річчя утворення Кіровоградської області обласною бібліотекою для дітей ім. А.П.Гайдара підготовлено до друку 1-й випуск дослідження «Історія і сучасність дитячих бібліотек Кіровоградської області». Адже бібліотеки для дітей, як своєрідні соціально-інформаційні центри з питань дитинства, є невід'ємною частиною бібліотечної системи нашої держави, її історичного та культурного надбання.

У дослідженні простежується розвиток та становлення 31-ї дитячої бібліотеки: обласної, 18-ти районних, 12 міських, а також 6-ти дитячих відділів при бібліотеках для дорослих, які в силу різних обставин (адміністративних, територіальних, економічних) втратили свою самостійність у Знам'янському, Кіровоградському, Олександрійському, Маловисківському, Добровеличківському районах та місті Знам'янка.

Видання призначено для тих, хто працює, викладає у сфері бібліотечних та інформаційних наук, студентів, користувачів бібліотек та всіх, кого цікавить історія Кіровоградщини та її культура.