весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/7/proval_sprobi_vidstavki_urjadu_.htm
Провал спроби відставки уряду – шанс для країни! Народний депутат України, член фракції Блоку Литвина у Верховній раді кіровоградець Юрій Литвин висловив сьогодні під час прес-конференції переконання, що провал голосування по відставці чинного уряду Юлії Тимошенко дає шанс Україні для невеликої перерви та спокійної підготовки до президентських виборів наступного року.

«Президентські вибори не можуть відбутися після виборів парламентських, спершу треба обрати вишу виконавчу владу, а потім – вищу законодавчу. Після змін, внесених до законодавства, виборів Президента України слід очікувати 17-го січня 2010-го року» - вважає Юрій Литвин. А це означає, що до «часу Ч» лишається менше року.

На думку Юрія Олексійович, будь-які ініціативи про відставку членів того чи іншого органу країни до того часу будуть провокативними, і нічого доброго країні не принесуть. Натомість конструктив, який нині спостерігається у роботі Верховної ради, варто використати на користь держави та поступового, фактично по сантиметрового, виведення країни з кризи, дна якої, на думку, нардепа, нині навіть не досягнуто. Тобто, важчі часи очікують українців, і кіровоградців у тому числі, цієї весни.