весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/6/hto_nagriv_ruki_na_shkilnomu.htm
Хто "нагрів руки" на шкільному вугіллі? Прокуратура Маловисківського району провела перевірку з питань додержання законодавства щодо використання бюджетних коштів під час закупівлі вугілля для навчальних закладів району. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомляє прокуратруа Кіровоградської області.

Перевіркою встановлено, що службові особи ТОВ «ВКП «Алвема» та відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації скоїли розкрадання державних коштів.

Вказане підприємство виграло тендер на постачання вугілля закладам освіти району, відповідно, між товариством та районним відділом освіти укладено договір на постачання.

Згідно договору постачальник зобов'язувався поставити вугілля до закладів освіти двох сортів - АМ по 740 грн. за тону та ДГР – 415 грн. за тону. На виконання умов договору посадовими особами ТОВ відправлено на адресу районного відділу освіти вагони з вугіллям, зазначивши в накладних марку вугілля АМ по 69 тон кожен. Однак, як було встановлено замість вугілля марки АМ, згадане товариство поставило вугілля марки ДГР, в кількості 138 тон.

Враховуючи ціни на вугілля, обумовлені договором, відділом освіти зайво сплачено постачальнику 44850 грн. бюджетних коштів.

Прокуратурою району порушено кримінальну справу за ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Триває слідство.