весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/6/bezsmertnii_u_kirovogradi_vidvidav.htm
Безсмертний у Кіровограді відвідав багатодітну сім'ю! Минулий рік в Україні було проголошено роком усиновлення. Лише за 366 його днів в державі усиновили майже шість тисяч дітей, які залишились без батьків. А це у кілька разів більше, аніж за усі попередні роки Незалежної України. Про важливість усиновлення дітей вчора говорив і заступник Глави Секретаріату президента України Роман Безсмертний, який відвідав багатодітну родину Дерев'янків, - повідомляє канал "Кіровоград".

Вчора свій робочий день заступник Глави Секретаріату Президента України провів на Кіровоградщині. І розпочав його з ознайомлення із закладами соціальної сфери. Оскільки усиновлення є одним із пріоритетів державної соціальної політики, Роман Безсмертний побував у багатодітній родині Дерев'янків, які взяли на виховання до своєї сім'ї восьмеро дітей. Численні подарунки серед яких пральна машина, комп'ютери, шкільне та спортивне приладдя, іграшки дуже порадували велику родину, а особливо найменших. Дерев'янки не розгубились і презентували музичний подарунок: пісню про Україну і свою родину, яку спеціально склали до приїзду поважних гостей.

Ще кілька років тому, виховуючи семеро дітей, – розповідає батько Олександр Дерев'янко, було вирішено, що більше не всиновлюватимуть.. Бо сім'я – це сім Я. Але прочитавши в газеті про викинуте немовля, не втримався і поїхав дізнатися про малюка.

Через деякий час у родині з'явилася і блакитноока Полінка. Тепер виховують дев'ятеро дітей. Найменші ходять до садка, старші – навчаються в інститутах. Дерев'янки дуже дякують за допомогу з боку держави, а особливо у лікуванні Марійки. На згадку про себе Роману Безсмертному дарують сімейну фотокартку, а ще показують своє житло та подвір'я.