весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/5/roman_bezsmertnii_priyihav_z_poganimi.htm
Роман Безсмертний приїхав з поганими новинами?! Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград» , сьогодні на Кіровоградщині з робочим візитом перебуває Роман Безсмертний, заступник голови Секретаріату Президента.

О 12 годині в сесійній залі Кіровоградської ОДА розпочалася нарада за участі голів районних та обласних державних адміністрацій, голів районних рад, міських голів, керівників підприємств.

Нараду Роман Безсмертний розпочав зі слів: «Я приїхав до вас з поганими новинами. Перша – Президент, як ви вже зрозуміли, не приїхав, а друга – нарада таки відбудеться!». Після цього пан Безсмертний настроїв присутніх на робочий лад і висловив побажання отримати від посадовців конкретну інформацію про нинішні проблеми та шляхи їх вирішення. Вся інформація буде опрацьована і передана безпосередньо Президенту.

Після цього один за одним почали виступати запрошені. Посадовці говорили про те, що 97% нинішнього бюджету – це видатки споживання і лише 3% - видатки розвитку. Нині уряд не вирішує проблем, просто їх фінансує. Були прохання до держави допомогти підприємствам в тому, де їм заборгувала держава. Адже деяким підприємствам держава винна суму, що дорівнює їх річному бюджету.