весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/4/vidatni_kirovogradci_potrapili_do.htm
Видатні кіровоградці потрапили до проекту «Українці у світі»! 3 лютого в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки художніх творів, присвяченої 70-річчю створення Кіровоградської області, «Кіровоградщина очима художників».

З Кіровоградщиною пов'язана доля багатьох видатних особистостей, портрети яких представлені в експозиції. Серед них - видатний поет Євген Маланюк, письменники Арсен Тарковский та Юрій Яновський, актори – засновники українського професійного театру Марко Кропивницький, Іван Карпенко-Карий, Марія Заньковецька, відомий актор Гнат Юра, видатні художники Олександр Осмьоркін та Петро Оссовський та ін.

Портрети видатних земляків були створені для Всеукраїнського музейного проекту «Українці у світі», який об'єднує зображення найвидатніших представників української нації та експонується у Центрі ділового та культурного співробітництва «Українській дім» у Києві. Роботи були надані спеціально для експонування в обласному музеї під час відзначення 70-річчя Кіровоградської області.

Дивитися фоторепортаж з виставки на порталі Fotoinform