весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/4/timoshenko_pochne_bankrutiti_kirovogradgaz.htm
Тимошенко почне банкрутити "Кіровоградгаз"?! Уряд України планує звернутися до судів з приводу початку процедури банкрутства облгазів і обленерго, які мають заборгованості за поставлений їм газ.

Про це повідомила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко у середу на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

"Ми вивчаємо сьогодні й завтра ситуацію про заборгованість обленерго перед Енергоринком, облгазів перед НАК "Нафтогазом", і в найближчі тижні буде подано до судів звернення про початок процедури банкрутства для обленерго й облгазів, які заборгували Енергоринку або НАК "Нафтогазу", - заявила Тимошенко.

Вона наголосила, що уряд не терпітиме фактів заборгованості, тимчасом як необхідно наповнювати бюджет і розраховуватися за первинні енергоносії.

Як ми вже повідомляли керівники підприємства "Кіровоградгаз" звернулися до міської ради Кіровограда за наданням гарантій сплати боргу за спожитий природний газ ТОВ "Високі енергетичні технології", яка орендує Кіровоградську теплоелектроцентраль. Борг лише за минулий рік складає біля 9 млн. грн. Очевидно, що саме цей борг може стати приводом до банкрутсва "Кіровоградгазу" про що оголосила Юлія Тимошенко.