весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/3/zakinchivsja_oblasnii_etap_konkursu.htm
Закінчився обласний етап конкурсу імені Петра Яцика! Закінчився обласний етап дев'ятого Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Участь у ньому взяли більше двохсот учнів та студентів. З них сорок стали призерами. Вони представлятимуть нашу Кіровоградщину на Всеукраїнському рівні, - повідомляє сайт КОДТРК.

За плечима призерів обласного етапу три перемоги. Спочатку вони стали кращими у своїй рідній школі, потім вибороли першість у міському чи районному етапі і сьогодні - стали призерами обласного рівня. Одинадцятикласниця Анна Гаврилюк участь у конкурсі бере дев»ять років поспіль. Призером обласного етапу стає вшосте. Вибороти перемогу на Всеукраїнському рівні ще не вдавалось, але дівчина надії не втрачає. Найважчий для неї усний тур вже позаду, попереду – найулюбленіші творчі завдання.

Участь в обласному етапі взяли понад двісті учнів та студентів. З них журі обрало сорок переможців, які представлять Кіровоградщину на Всеукраїнському рівні.

Цього разу спонсори як ніколи відгукнулись на прохання підтримати юні таланти. Тому, разом із грамотами, переможці отримували книги та канцелярське приладдя. А вихованці школи-мистецтв подарували учням та їхнім вчителям святковий концерт. Голова журі Ніна Задорожна сподівається, що серед переможців Всеукраїнського рівня буде і молодь з Кіровоградщини. Тим паче, що вибороти найголовнішу перемогу нашим землякам вже неодноразово вдавалось.

Роботи на Всеукраїнському рівні – перевірятимуть люди творчих професій: знані журналісти, письменники та педагоги. Імена переможців останнього Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу вони оголосять у травні. Тоді ж, у Києві, відбудеться і урочисте нагородження призерів.