весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/3/u_kirovogradi_shukayut_uchasnikiv.htm
У Кіровограді шукають учасників конкурсу "ТОП-енергоефективність"! Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів оголосило про проведення Всеукраїнського конкурсу «ТОП-енергоефективність» і запрошує підприємства, організації, установи, у тому числі й Кіровоградщини, взяти в ньому активну участь, пише портал Кіровоградської ОДА.

За інформацією сайту "весь Кіровоград", конкурс для визначення найенергоефективніших суб'єктів господарювання та бюджетних установ запроваджено Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2008 року № 1290-р «Про схвалення плану заходів, спрямованих на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, на ІV квартал 2008 – 2009 рік».

Конкурс проводиться за такими номінаціями: «Найкраще впровадження енергоефективних технологій», «Найкраще виробництво енергоефективного обладнання», «Найкращий науково-технічний прорив в галузі енергоефективності», «Інвестування найкращого енергефективного проекту» «Найкраще висвітлення теми енергоефективності в ЗМІ».

Матеріали для участі у конкурсі приймаються до 15 лютого 2009 року.
За результатами конкурсу заплановано проведення підсумкової прес-конференції, на якій буде оголошено та нагороджено переможців.

З детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитись на веб-сайті Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів

Довідки за телефонами: (044) 253-90-08, 253-69-87