весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/3/prezentacija_programi_gromadski.htm
Презентація програми Громадські зв'язки відбудеться сьогодні у Кіровограді! Презентацію програми "Громадські зв'язки" у Кіровограді буде проведено під час прес-конференції сьогодні, третього лютого о 12:00 за адресою вул. Островського 2, корп. 2, кімната 8 ( Кіровоградський прес-клуб реформ )

З 2 лютого 2009 року Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та програма "Громадські зв'язки» (Community Connections Program) проводитимуть відбір кандидатів у Кіровоградській області для участі у стажуванні у США.

За інформацією сайту весь Кіровоград, на Кіровоградщині буде відібрано групу фахівців, які працюють в сфері екологічної освіти для дітей та молоді. Знання англійської мови для вищевказаної групи не вимагається. Учасників буде відібрано шляхом відкритого конкурсу. Зміст програми буде розроблено для групи в цілому із урахуванням побажань учасників. Тривалість програми – 3 тижні. Орієнтовна дата поїздки – 8 липня 2009 року.

Метою програми є культурний та професійний обмін. Під час програми учасники проживатимуть в американських сім'ях!

Програма «Громадські зв'язки» є програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всі витрати покриваються програмою, крім виготовлення закордонного паспорта та поїздок у межах України.

Вимоги до кандидатів:
- Бути громадянином України
- Проживати в Україні на момент підготовки, відбору та проведення програми
- Працювати в зареєстрованій українській громадській, приватній або державній організації в Кіровоградській області, діяльність якої пов‘язана з вищевказаною темою.
- Мати щонайменше 2 роки досвіду роботи і можливість працювати в своїй сфері ще 5 років
- Мати право отримати візу типу J-1 (віза програм обмінів) та дотримуватися обмежень, які несе даний тип візи.

Для участі у конкурсі кандидат повинен:
I.ПОДАТИ АНКЕТУ: Отримати анкету та здати її після заповнення можна за адресами:
- Обласна молодіжна бібліотека ім. А.В.Бойченка, Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15, з 10:00 до 17:00, тел.: (0522) 227445, Пн-Пт
- Програма ,,Громадські зв'язки», вул. Еспланадна, 28, офіс 7, м. Київ 01001 з 9:00 до 18:00, тел. (044) 246-72-05/13

Друкований варіант необхідно здати за вищевказаними адресами.

Заповнену анкету необхідно повернути до 5 березня 2009 року (включно)

II.ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ: Співбесіда проводитиметься очною комісією, що складається з експертів із зазначеної тематики, працівників програми «Громадські зв'язки» та представників Агентства США з міжнародного розвитку, рідною мовою.