весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/3/grabizhnikiv_zatrimali_po_garjachih.htm
Грабіжників затримали по "гарячих слідах"! Співробітниками Державної служби охорони при УМВС України в Кіровоградській області затримано трьох молодиків, які вдень на одній із вулиць обласного центру пограбували хлопчика-сироту та його бабусю. У потерпілих зловмисники відібрали гроші, мобільні телефони та інші цінні речі. Про це сайту "весь Кіровоград" відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Кіровоградській області.

Зловмисники швидко наздогнали своїх жертв у натовпі. За допомогою ножа зрізали з рук дитини пакет, і так само заволоділи сумкою жінки. Після чого, всі троє кинулися бігти вулицею і дуже скоро зникли у юрбі.
Потерпіла негайно зателефонувала до міліції. Розповідаючи про те, що сталося, жінка не могла вказати жодних прикмет нападників, адже бачила своїх кривдників тільки зі спини.

Отримавши повідомлення по лінії «02», працівники відділу Державної служби охорони за лічені хвилини прибули на місце пригоди. На одній із вулиць правоохоронці помітили трьох чоловіків, які, побачивши міліцейський автомобіль, почали тікати. Пробігши певну відстань, зловмисники вирішили звернути до двору одного із навчальних закладів. Саме там усі троє і були затримані нарядом ВДСО.

При проведенні зовнішнього огляду в їх кишенях були виявлені 3 тисячі гривень, близько 700 доларів США, золоті вироби та мобільні телефони, що належать потерпілим.

В даний час вирішується питання про порушення за даним фактом кримінальної справи та перевіряється причетність затриманих до скоєння інших злочинів.