весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/3/deputati_ta_politiki_rozkazhut_pro.htm
Депутати та політики розкажуть про бюджет і рейдерство у профспілках! Сьогодні, третього лютого, о 15.00 у приміщенні кіровоградського прес-клубу реформ (адреса: вул. Островського, 2, корп. 2, офіс 8) відбудеться прес-конференція депутатів Кіровоградської міської ради.

На прес-конференцію запрошені: Олена Костенко, секретар комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку, Віктор Мягкий, голова комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, Володимир Фундовний, голова комісії з питань освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту та молодіжної політики. Депутати розкажуть журналістам та громаді міста про міський бюджет на 2009 рік (надходження та розподіл бюджету між відповідними управліннями міської ради), який був прийнятий на сесії Кіровоградської міської ради 29 січня 2009 року.

Також на прес-конференції буде присутній Микола Садовий, перший секретар обкому Соціалістичної партії України, який розповість про останні події в обласній профспілці, зокрема – про зміну керівництва, яка, на думку гостя прес-клубу, відбулася методом рейдерської атаки. Микола Ілліч торкнеться ситуації довкола професійного ліцею послуг №18, що у Кіровограді (детальніше – на прес-конференції).