весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/27/ctartuye_oblasnii_etap_festivalyukonkursu.htm
Cтартує обласний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти і науки України, та Українського державного центру позашкільної освіти, відповідні структурні підрозділи спільно з Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості з 28 лютого по 1 березня 2008 року проводять старт обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

Фестиваль спрямований на популяризацію і пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримку талановитої молоді. Тому особливо важливим є інформування якомога більшої кількості дітей, молоді та їх батьків про здоровий спосіб життя, альтернативні види дозвілля та можливість становлення успішної людини без згубних звичок.

Запрошуємо Вас на церемонію відкриття обласного етапу фестивалю та просимо підтримати ініціативу і направити кореспондента Вашого видання для висвітлення урочистого старту фестивалю-конкурсу.

На церемонії відкриття фестивалю будуть присутні заступник голови ОДА Дмитренко Т.Т., начальник управління у справах сім'ї та молоді ОДА Пастернак С.О., начальник управління освіти і науки ОДА Лещенко Е.В., начальник відділу культури та туризму Кіровоградської міської ради Барабуля М.І., представники прес-служби ДАІ та обласного управління надзвичайних ситуацій.

Початок 28 лютого о 16.00 у приміщені Кіровоградського обласного музично-драматичного театру ім. Кропивницького.