весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/26/v_ukrayini_vidbudetsja_pershii_avtomobilnii.htm
В Україні відбудеться перший автомобільний аукціон! 28 лютого, на Масляну в Києві, на території Експоцентру (колишня ВДНГ), компанія «Автомобільні Аукціони» проводить показові торги, якими відкриє перші в Україні постійно діючі Автомобільні Аукціони в Інтернеті!
На торги буде виставлено 50 авто різних за віком, ціною та пробігом. Більшість автомобілів належать людям, які не можуть повернути банкам автокредити, і тому вирішили скористатися Автомобільним Аукціоном для того, щоб вигідно продати закладені авто та вирішити проблему з кредитом.

Всі автомобілі пройшли передпродажну підготовку за стандартами Автомобільних Аукціонів та мають повний комплект відповідних документів, де відображені всі технічні особливості, недоліки та переваги кожного лоту.

У вівторок, 24 лютого 2009 року на території Терміналу компанії «Автомобільні Аукціони» під Києвом відбувся прес-брифінг для представників ЗМІ, де було офіційно представлено Перший Автомобільний Аукціон та сайт компанії.

Всі запрошені журналісти мали чудову можливість на власні очі побачити єдиний в Україні спеціалізований майданчик. Загальна площа Терміналу - 33 га, він може розмістити до 20 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відео спостереженням.

Під час екскурсії Терміналом журналісти також відвідали найбільший в Україні сервісний центр та комплекс передпродажної підготовки, загальною площею 4 тис. кв.м., до складу якого входять: цех передпродажної підготовки, склад запасних частин, цех кузовного ремонту, мийка, цех ремонту та монтажу шин, акумуляторний цех, цех ремонту електроніки та електрики, пости дрібних ремонтів, рихтувальні пости, пости полірування кузовів.

Кваліфікований та освічений штат працівників, сучасне обладнання Терміналу, відкритість компанії у наданні інформації щодо технічного стану автомобіля забезпечують новий стандарт продажу автомобілів з пробігом в Україні.

В рамках прес-брифінгу представники компанії «Автомобільні Аукціони» презентували унікальну бізнес-модель яка під час кризи дозволяє не лише успішно вести справи, але й стала чи не єдиним реальним вирішенням проблем, з якими зіткнулися банки, їх позичальники, а також люди, кошти яких тепер заморожені на депозитах.

Журналістам також офіційно презентували сайт «Автомобільних Аукціонів», отже, вони мали змогу першими побачити інтернет-версію торгів у дії, а під час невеликого фуршету всі бажаючі в невимушеній атмосфері змогли поспілкуватися безпосередньо з керівництвом компанії та задати всі питання, котрі їх хвилювали.

Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.