весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/26/sogodni_mnsniki_zneshkodjat_chergovii.htm
Сьогодні МНС-ники знешкодять черговий снаряд! Вчора, 25 лютого, у селі Улянівка, Новоукраїнського району, виявлено снаряд (33 мм) часів Великої Вітчизняної війни, знешкодження якого піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС України в області запланували на 26 лютого поточного року.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби з 9.00 25 лютого по 9.00 26 лютого 2009 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

25.02.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Садова: внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 2 кв м сміття на відкритій території. З цієї ж причини горів 1 кв м сміття у шахті ліфта 9-поверхового житлового будинку в місті Світловодськ.

25.02.2009 Долинський район, смт Молодіжне: підрозділом місцевої пожежно-рятувальної служби надано допомогу мешканцям двоповерхового житлового будинку по відкачуванню води з підвального приміщення.